Unknown column 'a.client_id' in 'where clause'

LED osvětlení kuchyně

Pro práci v kuchyni je správné osvětlení velmi důležité. Pro tyto účely je perfektní volbou LED osvětlení, které si můžete vybrat přesně podle ideálních parametrů pro svícení právě v kuchyni.

V kuchyni se kladou velmi vysoké nároky na intenzitu světla, podání barev a v neposlední řadě také na teplotu osvětlení, které jsou nezbytné pro ideální nasvícení kuchyňských prostor.

Jako ideální volbu svítidla doporučujeme do kuchyní zvolit LED pásky, které zaberou minimální místo, jejich instalace je velmi snadná a poskytují perfektní zdroj osvětlení. Další variantou mohou být LED podhledová svítidla, které si můžete přisadit do linky.

Pro obě tyto varianty pak zvolíme ideální parametry. Do kuchyně Vám doporučujeme zvolit 12V LED pásek nebo podhledové LED žárovky. Pokud se bojíte, že by Vaše osvětlení mohlo přijít do kontaktu s vodou, stačí si vybrat 12V podhledové LED žárovky, které je však nutné stejně jako 12V LED pásky napájet napájecím zdrojem pro LED osvětlení.

Pokud se jedná o parametry jednotlivých pásků nebo žárovek, doporučujeme Vám volit následující parametry:

  • Teplotu osvětlení volte vždy minimálně neutrální bílou. Mohou být i nižší teploty osvětlení, které se nazývají studená bílá. Zvolte údaje minimálně 4500K a vyšší.

  • Podání barev naleznete pod údajem CRI, zde zvolte osvětlení s číslem minimálně 80, které je dnes již standardem

  • Světelný tok se uvádí v lm, prakticky vybírejte co nejvyšší údaj, který zajistí že Vaše nové svítidlo bude svítit pronikavěji.

Pokud chcete osvětlit i jiná místa kuchyně, doporučujeme Vám zvážit pořízení LED panelu, další informace k LED panelům naleznete v článku zde. Pro parametry svítidla zvolte stejné jako v případě pásků, či žárovek. Informace k instalaci LED osvětlení naleznete v dalších článcích.

Pokud hledáte kvalitního prodejce výše zmíněného sortimentu, doporučujeme Vám navštívit eshop LED osvětlení, který Vám nabízí velké množství druhů LED osvětlení. Výše uvedené odkazy na LED osvětlení jsou právě do sekcí eshopu.