Unknown column 'a.client_id' in 'where clause'

LED osvětlení chodby

 

Osvětlení chodby je velmi specifickou disciplínou. V chodbách a na schodišti netrávíme příliš mnoho času, mohlo by se jevit, že tomuto osvětlení nemusíme dávat přílišnou váhu, realita je ovšem poněkud odlišná.

Chodby spojují místnosti, ve kterých trávíme většinu času. Je tedy nutné osvětlit tyto spojovací místnosti LED osvětlením, které bude podobné osvětlení, které máme v ostatních místnostech. Díky tomu, že v těchto místech budeme mít podobné parametry LED osvětlení, nebudou vznikat světelné rozdíly, které by nám unavovaly oči. Doporučujeme Vám zvolit intenzitu a barvu osvětlení LED svítidla stejnou jako v místnosti, která má tyto parametry vyšší než druhá místnost, kterou chodba spojuje.

Pro osvětlení těchto místností existuje celá řada aplikací LED osvětlení nejrůznějších druhů. Pro tyto místnosti doporučujeme zvolit LED svítidla, do kterých instalujeme LED žárovky. Tato varianta je levnější než pořídit dražší LED panely, které jsou zbytečně nákladným LED svítidlem pro chodby.

Zajímavou aplikací jsou například podhledová LED svítidla, která zabudujete do podhledů nebo nad schod pro dobrou orientaci.

Do průchozích místností, kde se příliš nezdržujeme a pouze je využíváme jako průchod do jiných míst je velmi zajímavým doplňkem pohybové čidlo pro LED osvětlení, díky kterému budete mít jistotu, že jste nezapomněli zhasnout Vaše LED osvětlení. Díky tomuto doplňku ušetříte za provoz LED osvětlení osvětlení ještě více financí.